Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Оголошення
До уваги!

Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 12

18/02/2020

17 лютого на базі ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» відбулась інтелектуальна гра «Brainstorm» (Брейнсторм). Учні нашої школи 10-11 класів також взяли активну участь та здобули почесне І місце.

14/02/2020

❤️Даруйте любов та будьте щасливими щодня.

14/02/2020

14 лютого Всесвітній день дарування книг. Цього дня в нашій школі стартував проєкт «Буккросинг» - книжкове мандрування з рук в руки. Основний принцип: книгу прочитав – передай іншому.

11/02/2020

8 лютого 2020 року на базі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся фінальний етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

06/02/2020

5 лютого відзначають Всесвітній день читання книг уголос. Уже 12 років поспіль у понад 173 країнах світу учасники обирають книгу на свій смак, знаходять вдячну авдиторію та починають захоплено читати вголос.

31/01/2020

П'ять з половиною тисяч гривень передали першокласники ТСШ №3 у дитячу лікарню.

27/01/2020

За сигналом “Увага всім!” 24.01.20 з метою запобігання надзвичайних ситуацій в школі та відпрацювання алгоритму дій в разі небезпеки відбулась навчальна евакуація усіх учасників освітнього процесу з приміщення школи.

23/01/2020

Цікаво і незвичайно відзначили це свято в нашій школі. Упродовж перерв учні мали можливість взяти участь в заході «Ланцюг єднання живого слова» - читання художніх творів на патріотичну тематику в радіоефірі школи.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×