Новини: сторінка 12

02/10/2020

Ця професія нелегка, але Ви - справжні майстри своєї справи.

02/09/2020

Вітаємо колектив випускників Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі відеороликів «Мій Тернопіль. 480», керівник Дідик О.В.

31/08/2020

БАТЬКАМ про початок нового навчального року!

31/08/2020

Невдовзі першовересень покличе школярів за парти і перший дзвоник знову збере велику шкільну родину. У школі навчається більше 1000 учнів, а 1 вересня ми чекаємо нове поповнення – 94 першокласники. І до цієї зустрічі ми старанно готувалися.

23/08/2020

Вітаємо всіх із Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту. Нехай у ваших серцях завжди палає вогонь до нових звершень, на нові добрі починання, надійної запоруки добробуту й щасливого життя.

20/08/2020

Найчастіші питання, які виникають під час підготовки до нового навчального року.

01/06/2020

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

29/05/2020

Прийміть вітання від своїх учителів та наймолодших школярів!