До уваги батьків майбутніх першокласників!

Електронна реєстрація та прийом документів для зарахування до 1 класу розпочнається 1 квітня 2021 року з використанням інформаційної системи управління освітою (ІСУО) - https://school.isuo.org/. Інформацію про територію обслуговування див. тут. З порядком реєстрації можна ознайомитися за посиланням https://school3.com.ua/majbutnim-pershoklasnykam/pryjom-u-1-klas/ .

У школі створена благодійна організація "Благодійний Фонд  "КРОК ДО УСПІХУ". Реквізити: Код ЄДРПОУ 44003990,  п/р
UA863387830000026007055134738  в КБ «ПРИВАТБАНК». Призначення платежу: благодійні внески.

Новини: сторінка 12

27/09/2019

У рамках заходів,присвячених святкуванню дня європейських мов у школі, учні 9-Б класу разом зі своїми вчителями (Гелюх Т.П., Слободян Л.О.) організували та провели на території школи англо-німецькомовний квест «We love foreign languages».

16/09/2019

Мовний табір FUNCamp- це справжній острівець дружніх стосунків, командної роботи, взаємодопомоги, толерантності, креативності та творчості. Тут можна було потанцювати, поспівати та навіть зайнятись йогою.

12/09/2019

20 жовтня розпочинає роботу підготовча школа для майбутніх першокласників. Організаційні батьківські збори відбудуться 16 жовтня о 18.00 в актовому залі. Заяви прийматимуться після зборів.

10/09/2019

9-го вересня у рамках освітнього проекту міжнародної просвітницької програми «EXIT tour», у нашій школі пройшли цікаві лекції для учнів 8-х та 9-х класів.

05/09/2019

Другого вересня у Тернопільській спеціалізованій школі №3 відбулася урочиста лінійка на честь одного із головних свят навчального року – Дня знань.

31/08/2019

У перший день навчального року розпочинається дорога у майбутнє для кожного учня. Перший дзвоник – це старт у нових справах, початок підкорення нових вершин у світі знань!

07/08/2019

З метою виявлення та аналізу тенденцій у розвитку якості освіти та створення ефективного освітнього середовища в навчальних закладах м.Тернополя та підготовки до проведення серпневої конференції педагогічних працівників, просимо усіх учасників освітнього процесу дати відповіді на запитання.

24/07/2019

Адміністрація Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов оголошує конкурс для працевлаштування на такі посади: заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня, учитель фізичного виховання, учитель інформатики.