Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 20

06/02/2019

Мистецькі колективи нашої школи виступили перед учасниками фінального етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

31/01/2019

01.02.2019 у ТСШ №3 відбулася наукова подія "Фізичний науковий пікнік". Учні 8-Б класу Зубар Ірина, Кирилюк Тетяна та Шулик Максим проводили цікаві досліди та демонстрації.

30/01/2019

Заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся 29 січня, в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради.

24/01/2019

У Тернопільській спеціалізованій школі I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов триває конкурс на заміщення вакантної посади директора цього навчального закладу.

23/01/2019

20 січня 2019 року на Театральному майдані Тернополя відбулося нагородження переможців новорічно-різдвяних конкурсів «Різдвяне диво» та «Феєрія новорічного міста».

14/01/2019

Інформуємо, що 15 січня 2019 року о 15.00 год. в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради (бульвар Шевченка, 1, 4 поверх) відбудеться засідання конкурсної комісії.

27/12/2018

Новорічні привітання та різдвяні побажання для учителів, учнів та батьків Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

27/12/2018

У Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов конкурс новорічно-різдвяних композицій під назвою «Зимова феєрія» цього року видався по-справжньому затишним і домашнім.