Новини: сторінка 26

19/10/2018

Щороку восени у нашій школі проводиться літературно-бібліотечний захід «Посвята у читачі». У цей пам’ятний день, 17 жовтня, до другокласників завітали казкові герої: Мальвіна та Буратіно, Лисичка та Журавель, Королева Книга. А зіпсувати свято намагалася хитра Злючка.

18/10/2018

12 жовтня 2018 року в актовому залі школи відбувся шкільний огляд-конкурс патріотичної пісні, прози та поезії «Свята Покрова» під гаслом «Сила нескорених».

10/10/2018

У неділю, 7 жовтня 2018 року, відбувся інтелектуальний фестиваль «Вундеркіндер», який пройшов на базі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

09/10/2018

4 жовтня 2018 року у Тернопільській спеціалізованій школі №3 відбувся «Всесвітній урок доброти», який спонукав учнів до гуманного та відповідального ставлення до тварин.

01/10/2018

18 вересня учні 9-11 класів з гарним настроєм та запалом взяли участь у квесті “Bonjour, l’année française”, де мали хорошу можливість продемонструвати свої знання,зайнявши друге місце, дізнатися більше про культуру Франції, поспілкуватися з франкомовним студентом.

01/10/2018

14 вересня відбулася зустріч учнів школи з представниками проекту “FAB LAB” ТНТУ ім. І. Пулюя, який відбувається урамках проекту “Erasmus +”. Учні мали змогу зустрітися з представником проекту з Франції П’єром Карролоджі.

01/10/2018

У нашій школі понад 350 учнів вивчають французьку мову, як другу іноземну мову. Розпочали ми свою роботу з гарного спілкування з двома чудовими волонтерами з Франції у рамках проекту «Go camp». Це були приголомшливих два тижні для школярів.

28/09/2018

У рамках заходів,присвячених святкуванню дня європейських мов мов у школі, учні 8-Б класу разом зі своїми вчителями (Гелюх Т.П., Стецюк О.Ф., Нагорною Н.М.) організували та провели на території школи англо-німецько-франкомовний квест «We love foreign languages».