Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги!

Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 26

22/08/2018

Свято Першого дзвоника "Крокуємо до країни знань" відбудеться 1 вересня 2018 року о 10.00 на шкільному подвір'ї. Для учнів 6-х класів відбудеться святкове дійство ''Welcome to Fairy Land'' об 11.00 на ігровому майданчику.

17/08/2018

17 серпня, під чaс сесії міськoї рaди oчільник Тернoпoля Сергій Нaдaл вручив крaщим тернoпільським шкoлярaм сертифікaти нa oтримaння іменних стипендій у гaлузі нaук тa у нoмінaції «Крaщий учень шкoли». Відпoвідні рішення були прийняті нa сесії міськoї рaди. 11 школярів нашого навчального закладу були удостоєні бути номінованими на ці нагороди за вагомі досягнення у навчанні, громадську активність, наполегливу працю.

16/08/2018

"Граючись, навчаємось", сказав колись класик Альфонс Доде. Таким і є девіз нашого літнього мовного табору FunCamp, який гостинно відчинив двері у Тернопільській спеціалізованій школі №3

16/08/2018

Мовний табір Fun camp розпочав свою роботу у нашій школі 13 серпня. До участі у ньому запрошено учнів 6-9 класів

02/08/2018

Настав серпень... Час подумати і про підготовку до школи, а саме про шкільну форму. Згідно з рішенням шкільної ради вона у нас була темно-зеленого кольору. Зважаючи на численні побажання батьків плануємо поступовий перехід на форму темно-синього кольору.

20/06/2018

Можливо, хтось і не повірить, що діти на канікулах із задоволенням прокидаються о сьомій тридцять, щоб на дев’яту прийти без запізнень до школи, однак це правда. Варто тільки поспостерігати за хлопчиками і дівчатками в яскравих кепках та капелюшках, з невеличкими сумочками та рюкзачками, які впродовж трьох тижнів зранку поспішають на спортивний майданчик третьої школи.

14/06/2018

З 13 по 23 серпня 2018 року при школі працюватиме безкоштовний мовний табір FUNCamp в рамках міжнародного проекту GoCamp для учнів 5-8 класів.

01/06/2018

Наказ від 01.06.2018 № 90 "Про зарахування учнів до 1 класу"

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×