До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

«МИКОЛАЙ ПРО ТЕБЕ НЕ ЗАБУДЕ»

15/12/2018

День Святого Миколая одне  з улюблених дитячих свят і зрозуміло чому. Подарунки - це те, що прикрасить будь-яке торжество.
Акція «Миколай про тебе не забуде» – це щорічна благодійна акція, з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.
У нашій школі ця акція проходила з 12 листопада до 10 грудня 2018 року. Протягом цього періоду наші учні та батьки зібрали та віддали подарунки (солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити, іграшки) тим дітям, які залишилися без батьківської уваги, а також створили особливу атмосферу свята напередодні  Дня Святого Миколая.

PHP E_CORE_WARNING  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php57/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so' - Shared object "libMagickWand-6.so.5" not found, required by "imagick.so"
on line 0 in file Unknown
on /novyny/mykolai-pro-tebe-ne-zabude/