Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Випадкова світлина
Оголошення
До уваги учнів!

Наказ № 187 від 24.10.2018 "Про організацію роботи учителів-предметників з підготовки учнів до ЗНО, ДПА, олімпіад, конкурсів та тестувань, написання наукових робіт у МАН України у 2018-2019 н.р."

До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

«МИКОЛАЙ ПРО ТЕБЕ НЕ ЗАБУДЕ»

15/12/2018

День Святого Миколая одне  з улюблених дитячих свят і зрозуміло чому. Подарунки - це те, що прикрасить будь-яке торжество.
Акція «Миколай про тебе не забуде» – це щорічна благодійна акція, з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.
У нашій школі ця акція проходила з 12 листопада до 10 грудня 2018 року. Протягом цього періоду наші учні та батьки зібрали та віддали подарунки (солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити, іграшки) тим дітям, які залишилися без батьківської уваги, а також створили особливу атмосферу свята напередодні  Дня Святого Миколая.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×
 PHP E_CORE_WARNING  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php57/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so' - Shared object "libMagickWand-6.so.5" not found, required by "imagick.so"  
on line 0 in file Unknown
on /novyny/mykolai-pro-tebe-ne-zabude/