Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Випадкова світлина
Оголошення
До уваги учнів!

Наказ № 187 від 24.10.2018 "Про організацію роботи учителів-предметників з підготовки учнів до ЗНО, ДПА, олімпіад, конкурсів та тестувань, написання наукових робіт у МАН України у 2018-2019 н.р."

До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

Твори добро щохвилини

18/12/2018

Твори добро щохвилини, щогодини, щодня, щороку. Запалюй вогник радості в очах інших, зроби цей світ трішки добрішим. Вже не перший рік учні та батьки 7-В класу, беруть участь у благодійній акції «Миколавй про тебе не забуде». Цього разу учні класу разом із класним керівником Гандзій Н.Б. відвідали благодійний центр «Карітас». Діти зібрали подарунки до дня Святого Миколая. Одяг, взуття, іграшки, шкільне приладдя, солодощі – все це було відправлено в благодійний центр.  І найважливіше: тепло своїх сердець діти подарували іншим.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×