Новини: сторінка 23

30/01/2019

Заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся 29 січня, в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради.

24/01/2019

У Тернопільській спеціалізованій школі I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов триває конкурс на заміщення вакантної посади директора цього навчального закладу.

23/01/2019

20 січня 2019 року на Театральному майдані Тернополя відбулося нагородження переможців новорічно-різдвяних конкурсів «Різдвяне диво» та «Феєрія новорічного міста».

14/01/2019

Інформуємо, що 15 січня 2019 року о 15.00 год. в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради (бульвар Шевченка, 1, 4 поверх) відбудеться засідання конкурсної комісії.

27/12/2018

Новорічні привітання та різдвяні побажання для учителів, учнів та батьків Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

27/12/2018

У Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов конкурс новорічно-різдвяних композицій під назвою «Зимова феєрія» цього року видався по-справжньому затишним і домашнім.

22/12/2018

Напередодні Різдва учні 5-А класу та їхні вчителі англійської мови привітали усіх дітей та вчителів школи із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

18/12/2018

Вже не перший рік учні та батьки 7-В класу, беруть участь у благодійній акції «Миколай про тебе не забуде».