До уваги випускників 11-х класів!

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО-2019.

Більше тут

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом документів про зарахування учнів до 1 класу 2019-2020 н.р. розпочинається з 01 березня 2019 р.
Детальніше тут.

7 квітня Всесвітній день здоров’я.

12/04/2019

7 квітня Міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. З’явившись в 1948 році, ця організація об’єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

Саме тому серед учнів 5-А та 5-Б класів вчителем Гетманюк І.Б. було проведено урок-подорож у «Країну Здоров’я». Учні активно брали участь у бесідах та дискусіях. В ході яких складали правила покращення власного здоров’я, адже у  сьогоднішньому складному світі ми повинні вчитися, як розвинути усі складові здоров’я. А для цього, як підкреслили учні 5 – х класів, ми повинні дотримуватись наступних пунктів:

- раціонально харчуватися;

- займатися спортом;

- дотримуватись правил особистої гігієни;

- гуляти на свіжому повітрі;

- протидіяти тиску та агресії;

- позитивно мислити;

- оптимістично налаштовуватися на життя і т.д.

Під час уроку активно складали та розв’язували кросворди, зачитували прислів’я та приказки. Результати своєї праці зобразили у вигляді малюнків.

Сучасні діти дуже добре розуміють, що лише здорова людина може досягнути високих  успіхів у цьому житті, саме це вони активно доводили під час подорожі у «Країну Здоров’я».