Новини: сторінка 27

26/09/2018

25 вересня 2018 року в рамках освітнього проекту ZERO WASTESCHOOL міським учнівським парламентом було організовано екологічний квест «Зробимо своє місто кращим».

24/09/2018

Відгомонів, відшумів, у Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов традиційний осінній благодійний ярмарок, який проходив на оновленому ігровому майданчику.

19/09/2018

У п’ятницю, 21 вересня, о 14.20 в актовому залі школи відбудеться презентація Міжнародного університету LCC (м.Клайпеда, Литва)

19/09/2018

Ваша дитина незабаром стане школярем. Хочете, щоб син чи донька почували себе впевнено, успішно навчались і залюбки спілкувались з однолітками? У цьому вам допоможе підготовча школа для майбутніх першокласників!!!

14/09/2018

FLEX - програма культурного обміну, яка дає можливість українським школярам протягом одного навчального року навчатись у школі в США, проживаючи в американській родині.

10/09/2018

У ТСШ №3 пройшов тиждень, присвячений 27-й річниці проголошення Незалежності України.

01/09/2018

Цьогоріч свято Першого дзвоника для шестикласників Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося на оновленому ігровому майданчику.

01/09/2018

1 вересня у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №3 уже традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника. У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.