Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 27

21/05/2018

У квітні 2018р. відбувся міський конкурс малюнків, присвячений 100 – річчю заснування товариства Червоного Хреста.

15/05/2018

15 травня у школі було проведено екстренну евакуацію усіх учасників освітнього процесу у зв'язку з розливом невідомої речовини у фойє школи. За допомогою служб цивільного захисту проведена дезактивація приміщення.

09/05/2018

Запрошуємо учнів 1-6 класів на цікавий та корисний відпочинок у літній лінгвістичний табір «Поліглот». Табір діє з 29 травня по 15 червня 2018 року.

07/05/2018

У рамках акції «Будь помітним, безпека понад усе! » відбулась зустріч учнів 1-х класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов з інспекторами зв’язків із громадськістю УПП в Тернопільській області ДПП М’ялковською О., Івасів І.

07/05/2018

3 01 по 30 квітня у школі проведено місячник Червоного Хрeста України

17/04/2018

Сьогодні у Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся шкільний етап огляду- конкурсу творчих колективів «Таланти юних тобі, Україно!»

06/04/2018

5 квітня 2018 року у приміщенні Українського дому «Перемога» відбувся V міський фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Яйце-райце».