21/11/2018

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи   і додому в школі  з 12 по 18 листопада 2018 року пройшов  Тиждень безпеки дорожнього руху.
Основними завданнями  Тижня безпеки – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
Класні керівники 1-11 класів та лідери учнівського самоврядування організували:

• виховні години «Мій друг – безпечний рух»;
  • гру-подорож «Будь уважним на дорозі» ( 5-А клас, уч. Джус І.Л. та Гетманюк І.Б);
  • конкурс малюнків «Азбука дорожньої безпеки» ( 3 -4 класи);
  • виставку малюнків «Знай правила дорожнього руху» (5-8 класів, уч. Філь К.Д.).