Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги!

Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 24

10/10/2018

У неділю, 7 жовтня 2018 року, відбувся інтелектуальний фестиваль «Вундеркіндер», який пройшов на базі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

09/10/2018

4 жовтня 2018 року у Тернопільській спеціалізованій школі №3 відбувся «Всесвітній урок доброти», який спонукав учнів до гуманного та відповідального ставлення до тварин.

01/10/2018

18 вересня учні 9-11 класів з гарним настроєм та запалом взяли участь у квесті “Bonjour, l’année française”, де мали хорошу можливість продемонструвати свої знання,зайнявши друге місце, дізнатися більше про культуру Франції, поспілкуватися з франкомовним студентом.

01/10/2018

14 вересня відбулася зустріч учнів школи з представниками проекту “FAB LAB” ТНТУ ім. І. Пулюя, який відбувається урамках проекту “Erasmus +”. Учні мали змогу зустрітися з представником проекту з Франції П’єром Карролоджі.

01/10/2018

У нашій школі понад 350 учнів вивчають французьку мову, як другу іноземну мову. Розпочали ми свою роботу з гарного спілкування з двома чудовими волонтерами з Франції у рамках проекту «Go camp». Це були приголомшливих два тижні для школярів.

28/09/2018

У рамках заходів,присвячених святкуванню дня європейських мов мов у школі, учні 8-Б класу разом зі своїми вчителями (Гелюх Т.П., Стецюк О.Ф., Нагорною Н.М.) організували та провели на території школи англо-німецько-франкомовний квест «We love foreign languages».

26/09/2018

25 вересня 2018 року в рамках освітнього проекту ZERO WASTESCHOOL міським учнівським парламентом було організовано екологічний квест «Зробимо своє місто кращим».

24/09/2018

Відгомонів, відшумів, у Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов традиційний осінній благодійний ярмарок, який проходив на оновленому ігровому майданчику.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×