Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги!

Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 30

06/03/2018

Щороку в ці березневі дні усе прогресивне людство вшановує пам’ять Великого Кобзаря. Традиційно у нашій школі пройшов Шевченківський тиждень. Цікаві та змістовні заходи пройшли у кожному класі.

03/03/2018

Вітаємо команду учнів 3-іх класів із перемогою у зональних спортивних змаганнях та із зайнятим ІІІ місцем на міських спортивних змаганнях "Ігри патріотів"

01/03/2018

З метою пошуку та розвитку талановитої учнівської молоді у сфері технічної діяльності, поширення нововведень, 24 лютого 2018 року на базі КЗТМР «Станція юних техніків» пройшли змагання із швидкісного радіоконструювання.

28/02/2018

Вітаємо пошуковий загін учнів 6-Б класу із перемогою у міському етапі конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

28/02/2018

Бібліотекарі школи разом з учнями 4-А класу ( вчитель Паращак Л.О. ) провели літературно-музичну композицію «Стояла я і слухала весну» з нагоди 147 річниці від дня народження Лесі Українки.

14/02/2018

Дирекція ТСШ № 3 оприлюднює дані вибору підручників для 5 класів (протокол педагогічної ради № 2 від 13.02 2018р.)

08/02/2018

З 10 до 17 лютого 2018 року у навчальних закладах Тернополя призупинено навчання. Заняття у підготовчій школі відмінено у зв"язку з веденням карантинних заходів. Про відновлення навчання у "Школі майбутнього першокласника" буде повідомлено додатково.

06/02/2018

Традиційно у першу п’ятницю лютого навчальні заклади Тернополя запрошують своїх випускників завітати до рідних стін на вечір зустрічі. Так і цього року, за традицією, яка існує не одне десятиліття, в актовій залі нашої школи зібралися випускники різних поколінь.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×