Як змінилися за літо класні кабінети НУШ?

31/08/2018

Цей навчальний рік особливий для усіх першокласників нашої країни тим, що діти прийдуть до Нової української школи, головним завданням якої буде навчити дітей життєво необхідних компетентностей, підготувати свідомих та суспільно-активних громадян нашої держави.
      У зв’язку з цим, кабінети, де навчатимуться наші учні 1-х класів, зазнали значних позитивних змін.
    Цьогоріч, 1 вересня 2018 року, за парти просторих і світлих класів сядуть 117 першокласників Нової української школи. Діти навчатимуться у спеціально облаштованих класах, де є куточок для відпочинку, змінні стенди на стінах, а самі стіни – як додатковий простір для творчості. Невисокі меблі в класах зроблені для того, щоб дитині було зручно діставати звідти усе необхідне. У таких стелажах кольорові кошики-шухлядки з підписами кожного учня, де зберігається усе необхідне обладнання для занять: альбоми, кольоровий папір, клей тощо.
     На маленьких школяриків чекають ранкові зустрічі, на яких діти можуть висловлювати свою  власну думку, своє бачення чогось.
      Тож з нетерпінням школа чекає на своїх маленьких учнів-першокласників!