Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Випадкова світлина
Оголошення
До уваги учнів!

Наказ № 187 від 24.10.2018 "Про організацію роботи учителів-предметників з підготовки учнів до ЗНО, ДПА, олімпіад, конкурсів та тестувань, написання наукових робіт у МАН України у 2018-2019 н.р."

До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

Як змінилися за літо класні кабінети НУШ?

31/08/2018

    Цей навчальний рік особливий для усіх першокласників нашої країни тим, що діти прийдуть до Нової української школи, головним завданням якої буде навчити дітей життєво необхідних компетентностей, підготувати свідомих та суспільно-активних громадян нашої держави.
      У зв’язку з цим, кабінети, де навчатимуться наші учні 1-х класів, зазнали значних позитивних змін.
    Цьогоріч, 1 вересня 2018 року, за парти просторих і світлих класів сядуть 117 першокласників Нової української школи. Діти навчатимуться у спеціально облаштованих класах, де є куточок для відпочинку, змінні стенди на стінах, а самі стіни – як додатковий простір для творчості. Невисокі меблі в класах зроблені для того, щоб дитині було зручно діставати звідти усе необхідне. У таких стелажах кольорові кошики-шухлядки з підписами кожного учня, де зберігається усе необхідне обладнання для занять: альбоми, кольоровий папір, клей тощо.
     На маленьких школяриків чекають ранкові зустрічі, на яких діти можуть висловлювати свою  власну думку, своє бачення чогось.
      Тож з нетерпінням школа чекає на своїх маленьких учнів-першокласників!

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×
 PHP E_CORE_WARNING  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php57/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so' - Shared object "libMagickWand-6.so.5" not found, required by "imagick.so"  
on line 0 in file Unknown
on /novyny/yak-zminylysia-za-lito-klasni-kabinety-nush/