Новини: сторінка 36

22/11/2017

У вівторок, 28 листопада, о 18.00 в актовому залі школи відбудеться засідання шкільної ради

22/11/2017

17 листопада в рамках “Englishspeaking Day”, який відбувається щоп’ятниці, було організовано і проведено зустріч з іноземними студентами Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

15/11/2017

ВІТАЄМО переможців обласного етапу фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова", присвяченого відзначенню 75-ї річниці створення УПА, фольк-гурт "ГРОНО" Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Художній керівник - В. Островський. Бажаємо Вам творчих злетів та нових перемог! Ви наша гордість!

15/11/2017

9 листопада 2017 року в ТНПУ у рамках заходів, присвячених проведенню україно-німецького року мов, учні 6-В класу разом з вчителем німецької мови Гелюх Т.П. взяли участь у літературно-мистецькому святі до дня Святого Мартіна, що традиційно відзначають у Німеччині 11 листопада.

09/11/2017

9 листопада, у День української писемності та мови, у школі відбувся І етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів.

09/11/2017

9 листопада 2017 р. 37 учнів 8-11 класів школи та вчителів школи долучилися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту української національної єдності, який відбувся під гаслом « Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

08/11/2017

8 листопада у третій школі відбулося цікаве та колоритне свято - Свято Гарбуза! Захід пройшов під гаслом: "Створюємо і розвиваємо, плекаємо і примножуємо СВОЄ, РІДНЕ, УКРАЇНСЬКЕ СВЯТО!

27/10/2017

З 8 по 14 жовтня 2017 року група учнів 10-11 класів відвідала мальовниче містечко французької провінції Овернь Ле-Пюї-ан-Веле (Le Puy-en-Velay). Поїздка відбулася в рамках проекту обміну учнями «Erasmus +» та за сприяння ТНТУ імені І.Пулюя.