Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги!

Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 29

23/03/2018

Талановиті учні 3-В класу (вч. Цибульська С.А.) закликали тепло, радість та весняну свіжість віршами, піснями та запальними таночками.

22/03/2018

19 березня в Українському домі «Перемога» найкрасивіші старшокласниці нашого міста боролися за перемогу у конкурсі "Панна Тернополя 2018".

20/03/2018

У середу, 14 березня, випускники програми FLEX і фіналісти програми Ukraine Global Scholars(UGS) Марта Базюк і Андрій Роман провели дві презентації для учнів та учениць 8-11 класів про можливості безкоштовного навчання у Сполучених Штатах Америки.

20/03/2018

Вітаємо команду учнів школи із зайнятим ІІІ місцем у міських та обласних змаганнях із шахів «Біла тура».

20/03/2018

Вітаємо команду учнів початкових класів із перемогою у міських змаганнях із початкового технічного моделювання

20/03/2018

У рамках заходів, приурочених пам’яті Т.Г. Шевченка, 15 березня в актовому залі школи вічне та живе Шевченкове слово звучало німецькою мовою.

18/03/2018

15-17 березня 2018 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

07/03/2018

Вітаємо учнів школи – переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського комунального територіального відділення Малої академії наук України.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×