Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа

Особливий День знань для шестикласників

01/09/2018

     Цьогоріч свято Першого дзвоника для шестикласників Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося на оновленому ігровому майданчику.
     Із вітальним словом виступила директор Надія Дмитрівна Будій. Вона наголосила, що школа гостинно відчинила свої двері та запрошує у затишні класи, щоб школярі набиралися мудрості та знань, наповнювали своє серце любов’ю і добротою, вчилися долати труднощі та впевнено крокувати до своєї мети. 
     На свято завітали аніматори, які привітали учнів, провели вікторину та разом із ними пригадали історію міста Тернополя. Також свято відвідав духовний наставник школи – отець Роман Дутчак, який побажав дітям Божої допомоги у здобутті необхідних знань, а також закликав на присутніх Боже  благословення.
     Для учнів шостих класів, батьків, учителів та гостей виступали вокальний ансамбль «Солов’ята» (художній керівник Анелія Махно), хореографічні колективи учнів 6-А класу «Браво» (художній керівник Тетяна Глезнер), 6-В класу «Сонечко» (художній керівник Марія Черниш) та 6-Б класу «Барвінок» (художній керівник Марія Черниш).
     На завершення прозвучали настанови іноземними мовами на новий успішний навчальний рік та усі присутні заспівали пісню «Наша третя школа», яку написала журналіст Олена Лайко.
     Такі зустрічі роблять життя більш яскравим та цікавішим, адже недарма говорять, що у житті важливі не ті дні, що пройшли, а ті, що запам’яталися.
Більше фотографій можна переглянути тут

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×