Дню Незалежності України присвячується

10/09/2018

Новий навчальний рік у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов розпочався тижнем, приуроченим Дню Незалежності України, метою якого було формування активної громадянської позиції у школярів, почуття любові до рідного краю, поваги до державних символів України. Традиційно він розпочався святкуванням Дня Знань. У рамках тижня класними керівниками були проведені такі перші уроки:

• «В моїм серці Україна» - (1-4 класи);
  • «Україна починається з тебе» - (5-9 класи);
  • «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!» - (10-11 класи).

Класні керівники провели у своїх класах виховні години, присвячені 27-й річниці проголошення Незалежності України, на яких учні читали вірші та переглядали відеофільми. У 1-7 их класах намалювали малюнки на тему: «Дарую тобі, Україно».
А у 8-11-их класах був організований та проведений відео-флешмоб «Лише у нас на Україні».

Щиро дякуємо усім за активну участь у заходах школи!