Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 21

23/01/2019

20 січня 2019 року на Театральному майдані Тернополя відбулося нагородження переможців новорічно-різдвяних конкурсів «Різдвяне диво» та «Феєрія новорічного міста».

14/01/2019

Інформуємо, що 15 січня 2019 року о 15.00 год. в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради (бульвар Шевченка, 1, 4 поверх) відбудеться засідання конкурсної комісії.

27/12/2018

Новорічні привітання та різдвяні побажання для учителів, учнів та батьків Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

27/12/2018

У Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов конкурс новорічно-різдвяних композицій під назвою «Зимова феєрія» цього року видався по-справжньому затишним і домашнім.

22/12/2018

Напередодні Різдва учні 5-А класу та їхні вчителі англійської мови привітали усіх дітей та вчителів школи із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

18/12/2018

Вже не перший рік учні та батьки 7-В класу, беруть участь у благодійній акції «Миколай про тебе не забуде».

15/12/2018

День Святого Миколая одне з улюблених дитячих свят і зрозуміло чому. Подарунки - це те, що прикрасить будь-яке торжество.

11/12/2018

10 грудня 2018 року в актовому залі школи Надія Дмитрівна Будій подякувала педагогічному колективу ТСШ №3 за роки спільної успішної роботи.