Протокол засідання ревізійної комісії з питань контролю за використанням коштів під час здійснення ремонтних робіт у ході підготовки школи до 2019-2020 н.р.

ДО УВАГИ

ПРОТОКОЛ № 1, ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад учителя почтакових класів.

10 травня наша школа приймала гостей із Естонії та Фінляндії

20/05/2019

10 травня наша школа приймала гостей із Естонії та Фінляндії. У складі делегації були представники органів влади цих країн та директори шкіл.

Директор школи Петрокушин Р.В. показала гостям презентацію школи, у якій розповіла про успіхи наших дітей та міжнародному співпрацю, яку проводить заклад. Перед членами делегації виступили художні колективи: фольк-гурт «Гроно», молодша та старша група зразкового танцювального колективу «Весняний подих».

Гості захоплено спостерігали, як учасники наукового пікніка учні 8-Б класу Кирилюк Тетяна, Зубар Ірина, Шулик Максим  демонстрували досліди й коментували їх англійською мовою, а учениці 11-х класів Стаханська Анастасія (11-А) та Хомишин Олександра (11-В) розповіли про свою участь у Міжнародних наукових конкурсах.

Представники естонсько – фінської делегації завітали й до початкової школи. Вони подивилися на сучасні кабінети для початкових класів.

Зацікавив їх і пам’ятний куточок І. Кіналя. Бобровська Ірина розповіла гостям про нашого колишнього учня і його участь у міжнародній миротворчій операції в Косово.

Члени делегації були приємно вражені високим рівнем підготовки наших учнів та їх рівнем володіння англійської мови.

Сподіваємося, що в гостей залишилися гарні спогади про Україну, Тернопіль і про візит до нашої школи.