Найбільший урок у світі

17/05/2019

Чи можливо уявити собі урок, проведений для 5000 учнів одночасно, зацікавити дітей, змусити їх висловлювати свої думки та ідеї, задумуватись про глобальні проблеми? За сприяння дитячого фонду UNICEF, проект «Найбільший урок у світі» був реалізований у нашому місті. 16 травня 2019 року наша школа №3 стала однією з його учасників.

Метою уроку було ознайомити учнів 8-х класів з глобальними цілями сталого розвитку, які мають на меті викорінити бідність, подолати нерівність та несправедливість і зупинити зміну клімату до 2030 року. Під час заходу учні 8-х класів мали можливість взяти участь в обговоренні найбільш ефективних методів збереження та захисту навколишнього середовища, подивитися відео та згодом подискутувати. Зустріч була проведена послами AIESEC у Тернополі, Олесею Дутчак та Русланом Дроздовським.