Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 28

06/04/2018

З метою наведення належного санітарного стану на території міста та підвищення рівня благоустрою, з 2 до 5 квітня під час двомісячника благоустрою у Тернополі проведено загальноміську толоку.

04/04/2018

3 29.03 по 04.04 у школі проходила акція «Великодній кошик для воїнів АТО»

04/04/2018

2 квітня відзначають Всесвітній день дитячої книги. Дитяча література займає значне місце у вихованні кожної дитини. Вона вже давно не зводиться тільки до казок або легенд. Неабияку зацікавленість діти виявляють до поезії.

02/04/2018

27 березня 2018р. у Тернопільському національному економічному університеті було проведено Інтелектуальну гру «Shevchenko Mind Game».

27/03/2018

"Збережімо первоцвіти" - над таким проектом працювали учні 4-А класу (кл.кер. Паращак Л.О.). Школярі здійснювали пошук наукових матеріалів з даного питання; опрацьовували матеріали з Інтернет-ресурсів, вивчали природні умови існування цих рослин (екскурсія в природу), аналізували здобуті знання та оформляли результати своїх досліджень у вигляді лепбуків.

26/03/2018

24-25 березня 2018 року на базі КЗ ТМР «СЮТ» проведено відкритий міський конкурс учнівської молоді «БАЙТ-2017». Участь у ньому взяли й учні нашої школи та здобули перемоги.

23/03/2018

Під такою назвою пройшов методичний стартап на базі школи для вчителів початкових класів міста Тернополя у рамках Майстерні освітніх інновацій, керівником якої є Копка Тетяна Вікторівна.

23/03/2018

21-22 березня 2018р. відбувся ІІ відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus vincere» на кубок ректора Тернопільського національного економічного університету.