У вересні 2018 стартував Рік французької мови в Україні

01/10/2018

У вересні 2018 стартував Рік французької мови в Україні. Його мета популяризація французької мови за допомогою різноманітних заходів та проектів.
У нашій школі понад 350 учнів вивчають французьку мову, як другу іноземну мову.
Розпочали ми свою роботу з гарного спілкування з двома чудовими волонтерами з Франції у рамках проекту «Go camp». Це були приголомшливих два тижні для школярів.
У перший тиждень навчання діти працювали над проектом «Pourquoi j’apprends français» (Чому я вивчаю французьку). Метою цього проекту є підсилити мотивацію учнів до вивчення французької мови.
На нас чекає ще безліч гарних, повчальних та цікавих заходів. Приєднуйтесь до нас та не пропустіть можливість дізнатися більше про французьку мову та Франкомовні країни.

Ви можете переглянути проект за посиланням

En septembre, l'année de la langue française a commencé en Ukraine. Elle a pour but la popularisation de la langue française. Dans notre école, plus de 350 élèves apprennent  le français comme deuxième langue étrangère. Nous avons commencé par une bonne communication avec deux volontaires français dans le cadre du projet Go Camp. C’étaient deux semaines formidables pour les écoliers.
Durant la première semaine de formation, les enfants travaillaient sur le projet "Pourquoi j'apprends le français". Le but de ce projet est d'accroître la motivation des étudiants à étudier le français. Nous avons aussi beaucoup d'activités instructives et intéressantes. Rejoignez-nous et ne manquez pas l'occasion d'en apprendre plus sur les pays francophones et  le français.