З інформацією про платні освітні послуги можна ознайомитися тут.

14 вересня відбулася зустріч учнів школи з представниками проекту “FAB LAB” ТНТУ ім. І. Пулюя.

01/10/2018

14 вересня відбулася зустріч учнів школи з представниками проекту “FAB LAB” ТНТУ ім. І. Пулюя, який відбувається урамках проекту “Erasmus +”. Учні мали змогу зустрітися з представником проекту з Франції П’єром Карролоджі.

Le 14 septembre, des étudiants de l’école ont rencontré les représentants du projet "FAB LAB" à la TNTU. I. Pulyuya, dans le cadre du projet "Erasmus +". Les étudiants ont eu l'occasion de rencontrer Pierre Carrollogie, représentant de projet en France.