До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

«Посвята у читачі»

19/10/2018

Щороку восени  у нашій школі проводиться   літературно-бібліотечний захід «Посвята  у читачі». У цей пам’ятний  день, 17 жовтня, до другокласників завітали казкові герої: Мальвіна та Буратіно, Лисичка та Журавель, Королева Книга. А зіпсувати свято намагалася хитра Злючка.
Ведучі свята розказали про довгий шлях створення книги. Разом з бібліотекарем  Стасишин С.Т. учні 2-х класів вивчали правила  користування книгою.
Про необхідність читання та  про любов до книги  у віршованій формі розповіли помічники казкових героїв.
Привітати другокласників піснею «А ми любимо читати» прийшли  учениці 5-б класу.
Завершилося свято виконанням відомої пісні «Посмішка», яку співали казкові герої і глядачі.
Цей захід  підготували учні 4-а класу (вчитель Копка Т.В.), учні 5-б класу (вчитель Бакало Л. А.), вчитель Махно А. Т., бібліотекарі школи.