До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

19/09/2018

Ваша дитина незабаром стане школярем. Хочете, щоб син чи донька почували себе впевнено, успішно навчались і залюбки спілкувались з однолітками? У цьому вам допоможе підготовча школа для майбутніх першокласників!!!

20 жовтня 2018 року при ТСШ № 3 розпочинає роботу підготовча школа для майбутніх першокласників.

Організаційні батьківські збори відбудуться 17 жовтня о 18.00 в актовому залі школи (ІІІ поверх). Заяви прийматимуться після зборів.

Телефони для довідок:  52 13 17.

Дирекція школи