Новини: сторінка 35

01/12/2017

Всесвітній день боротьби зі СНІДом (World AIDS Day) щорічно відзначається по всьому світу 1 грудня. Команда учнів 10-В класу взяла участь у міському конкурсі учнівської молоді "Знати сьогодні - щоб жити завтра".

01/12/2017

29 листопада 2017 року в актовому залі школи у рамках заходів, присвячених україно-німецькому року мов, учні 6-В та 6-Б класу разом з вчителями німецької мови підготували та провели літературно-мистецьке свято до дня Святого Мартіна, що традиційно відзначають у Німеччині у цей час.

30/11/2017

24 листопада 2017р. класні керівники 5-В та 10-А класу разом з учнями провели урок-реквієм на тему: “Голодомор 1932-1933 років, Україна пам’ятає”. Ведучі заходу ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії.

29/11/2017

09 червня 2017 року в актовому залі школи на засіданні шкільної ради відбулась презентація та затвердження проекту «Реконструкція благоустрою території Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м. Тернополі».

28/11/2017

Учні початкових класів вшанували пам'ять жертв Голодомору. День 24 листопада у 4-А класі (вчитель Паращак Л.О.) пройшов під гаслом «Пам’ятаємо про Голодомор»

24/11/2017

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 09.11.2017 № 1459 випускники нашої школи, які проходитимуть ЗНО з англійської мови, будуть виконувати тести, які міститимуть завдання профільного рівня складності, що відповідає рівню В2 за Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти.

23/11/2017

7 грудня, у день святої Катерини, ми відзначаємо День школи під гаслом "Коли ми разом, ми - родина". Пропонуємо Вашій увазі програму Дня і просимо долучатися до його проведення.

22/11/2017

21 листопада в актовому залі школи для учнів 8-11 класів відбувся «Урок Мужності, Гідності і Свободи», присвячений подіям на Майдані. Учні та учителі нашої школи вшанували пам'ять тих мужніх патріотів, які віддали своє життя в боротьбі за Незалежність України.