Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Оголошення
ОГОЛОШЕННЯ

З інформацією про платні освітні послуги можна ознайомитися тут.

До уваги!

Інформація про використання коштів для закупівлі засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів Нової української школи (тут). 

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

Кращих учнів школи нагородили іменними стипендіями

17/08/2018

17 серпня, під чaс сесії міськoї рaди oчільник Тернoпoля Сергій Нaдaл вручив крaщим тернoпільським шкoлярaм сертифікaти нa oтримaння іменних стипендій у гaлузі нaук тa у нoмінaції «Крaщий учень шкoли». Відпoвідні рішення були прийняті нa сесії міськoї рaди.
11 школярів нашого навчального закладу – Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3 з поглибленим вивченням іноземних мов - були удостоєні бути номінованими на ці нагороди за вагомі досягнення у навчанні, громадську активність, наполегливу працю.

Маємо наступних переможців:

Номінація «Кращий учень школи»  -  Стаханська Анастасія Олександрівна - учениця 11-А класу

• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 
(диплом ІІ ступеня).
• 2018 р. – Грамота Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради за досягнуті вагомі результати у номінації «Біологія та хімія» (премія імені Івана Горбачевського).
• 2018 р. - учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (диплом учасника).
• 2018 р. - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (диплом ІІІ ступеня).


У галузі мовознавства (українська мова) – стипендія імені Дмитра Бучка - Оплета Ольга Іванівна – учениця 11-Б класу

• 2018 р. - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (диплом ІІ ступеня).
• 2017 р. – переможець ІІ етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка (ІІ місце).
• 2017 р. – переможець ІІ етапу ХVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (ІІІ місце).
• 2018 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (ІІІ місце).
• 2018 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії (ІІІ місце).

У галузі мовознавства (іноземна мова) – стипендія імені Зенона Кузелі - Лукащук Василь Васильович – учень 10-Б класу

• 2018 р. - переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІ ступеня).
• 2018 р. – Грамота Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради за досягнуті вагомі результати у номінації «Іноземні мови» (премія імені Зенона Кузелі).
• 2018 р. - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови (диплом І ступеня).
• 2018 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (І місце).
• 2017 р. – переможець ІІ етапу ХVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (І місце).

У галузі літературознавства і поезії – стипендія імені Володимира Гнатюка - Сліпченко Дарина Миколаївна – учениця 9-Б класу

• 2017 р. – переможець ІІІ етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка (диплом І ступеня).
• 2017 р. - призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (ІІ місце).
• 2017 р. - призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (ІІІ місце).
• 2018р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт Малої академії наук України серед учнів 6-8 класів (диплом І ступеня).
• 2018 р. – сертифікат мовного іспиту IELTS (рівень C1).
• 2017 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (ІІІ місце)

У галузі фізики – стипендія імені Івана Пулюя - Хомишин Олександра Андріївна – учениця 11-В класу

• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (диплом ІІІ ступеня).
• 2018 р. – Грамота Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради за досягнуті вагомі результати у номінації «фізика» (премія імені Івана Пулюя).
• 2018 р. – призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (диплом ІІ ступеня).
• 2018 р. – призер національного етапу Міжнародної конференції молодих вчених «ICYS - Украіна» (ІІІ місце).
• 2018 р. – переможець обласного фестивалю фізичного експерименту (диплом І ступеня).
• 2017/2018 н.р. – навчання у Всеукраїнській науковій фізичній школі.

У галузі музики (володіння музичним інструментом) – стипендія імені Василя БарвінськогоЧучук Тетяна Олегівна – учениця 6-Б класу

• 2018 р. – переможець обласного конкурсу юних піаністів (диплом І ступеня).
• 2017 р. – переможець обласного конкурсу юних піаністів (диплом ІІ ступеня).

У галузі біології – стипендія імені Степана Гжицького - Савка Олеся Олегівна – учениця 11-В класу

• 2018 р. - переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з екології (диплом ІІІ ступеня).
• 2018 р. – Грамота Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради за досягнуті вагомі результати у номінації «екологія» (премія імені Івана Верхрадського).
• 2018 р. - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (диплом І ступеня).
• 2018 р. - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (диплом І ступеня).
• 2018 р. - учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом учасника).
• 2018 р. - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови (диплом І ступеня).
• 2018 р. - призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (диплом ІІ ступеня).
• 2017 р. - призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІ місце).
• 2017 р. - призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (ІІ місце ).

У галузі хімії – стипендія імені Івана Горбачевського - Брюхань Софія Олександрівна – учениця 10-А класу

• 2018 р. - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (диплом ІІІ ступеня).
• 2018 р. - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (диплом ІІІ ступеня).
• 2018 р. - переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (І місце).
• 2018 р. – міський етап конкурсу «Безпека в житті- життя в безпеці» (ІІІ місце).

У галузі фізичної культури та спорту – стипендія імені Андрія Юркевича - Медоєва Олександра Олегівна – учениця 10-А класу

• 2018 р. - чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за І місце у естафеті 3на 5 км).
• 2018 р. – відкритий чемпіонат Тернопільської області та Всеукраїнські змагання з лижних гонок (ІІІ місце).
• 2017 р. - чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за ІІ місце у супер-спринті).
• 2017 р. - чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за ІІ місце у супер-спринті).
• 2017 р. - чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за ІІ місце у індивідуальній гонці).
• 2017 р. - чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за ІІ місце у естафетній гонці).
• 2017 р. - чемпіонат Тернопільської області у лижних гонках (диплом за ІІ місце у естафетній гонці).
• 2017 р. – всеукраїнські змагання з літнього біатлону (ІІ місце).
• 2017 р. – відкритий чемпіонат Тернопільської області з літнього біатлону (І місце).
• 2017 р. – відкритий чемпіонат Тернопільської області з лижних перегонів (І місце).
• 2017 р. – відкритий чемпіонат Тернопільської області з спринтерської гонки (ІІ місце).
• 2017 р. – переможець номінації «Кращий спортсмен» КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів спорту» (диплом).

У галузі правознавства – стипендія імені Станіслава Дністрянського -  Дідух Марія Юріївна – учениця 11 –В класу

• 2018 р. - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (диплом ІІ ступеня).
• 2018 р. – призер міського етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці - 2018» (ІІ місце).
• 2018 р. - Грамота у номінації «За волю до перемоги» відкритого Західноукраїнського інтелектуального турніру «NATUS VINCERE».

У галузі учнівського самоврядування – стипендія імені Володимира Лучаківського - Півторак Олеся Марія Святославівна – учениця 11 –В класу

• 2018 р. – президент міського учнівського самоврядування «Наснага».
• 2018 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (диплом ІІ ступеня).
• 2017 р. – участь у міському конкурсі учнівської молоді «Знати сьогодні, щоб жити завтра» (ІІІ місце).

Гордимось вами. Дякуємо вам, вашим батькам та учителям.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×