З інформацією про платні освітні послуги можна ознайомитися тут.

Корисні та веселі канікули з GoCamp!

16/08/2018

Корисні та веселі канікули з GoCamp!
Мовний табір Fun camp розпочав свою роботу  у нашій школі  13 серпня. До участі у ньому запрошено учнів 6-9 класів. Школярі працюють з двома французькими волонтерами та за допомогою різноманітних ігор, квестів та роботою  над проектами вдосконалюють свої знання з французької та англійської мов. Французькі студенти Maël і Gwеnael з радістю проводять час з учнями і після занять,  є у захваті від нашого рідного міста та учнів. Разом з волонтерами працюють 18 учителів іноземних мов нашої школи. Табір із задоволенням відвідують понад 120 школярів, які розвивають свої креативні здібності, спілкуючись англійською і французькою мовами. Сподіваюся, така співпраця стане хорошою традицією для нашого навчального закладу.