«Терапевт власного Я»-школярі визначають, хто з них краще знає психологію.

21/02/2019

20.02.2019р. у ТЗОШ №23 відбувся фінал альтернативної психологічної  олімпіади  «Терапевт власного Я». У ньому взяла участь також команда учнів ТСШ №3 під керівництвом практичного психолога Проць Н.Я.
          Учні у складі:
Репака Віктора, Левицької Марти, Мишки Ірини, Новицької Христини, Сміян Вікторії, Троян Катерини, Турської Вероніки, Коростіль Маряни стали фіналістами цих незвичних змагань. Олімпіада має не тільки оригінальну назву «Терапевт власного Я», але й свої особливості. По-перше, вона-з дисципліни, яку у закладі не вивчають,-психології. По-друге, вона не перевіряє знання, вона навчає. Навчає спілкуватися з учителями, батьками, ровесниками, друзями, долати конфлікти, перетворювати численні життєві  «мінуси» на «плюси».
         Наші учасники – фіналісти показали себе мудрими, оригінальними, креативними та дотепними психотерапевтами власного «Я».
     За активну участь школярі були нагороджені дипломом, сертифікатами та подарунками. Директор школи Петрокушин Руслана Володимирівна висловила вдячність учасникам олімпіади та вручила їм подяки.