Переможці фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова»

17/11/2018

У жовтні 2018 року відбувся міський   фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози     і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова» під гаслом «Сила нескорених». У ньому взяли участь переможці шкільного етапу: фольк-гурт «Гроно» (керівник  Островський В.М.), колектив читців 4-В класу (керівник Цибульська С.А.), колектив читців у складі Василевича Владислава (11-В клас), Хомишин Олександри (11-В клас), Драгана Володимира (7-В клас) (керівник Гандзій Н.Б.).  Відповідно до наказу Управління освіти і науки №384   від 24.10.2018    «Про підсумки міського  фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова» під гаслом «Сила нескорених»» наші учні здобули такі перемоги: у номінації «Патріотична  пісня» – І місце – фольк – гурт «Гроно» (керівник  Островський В.М.); у номінації «Патріотична  проза і поезія», підномінація «Колективи читців» – ІІІ місце – колектив читців 4-В класу (керівник Цибульська С.А.) та колектив читців у складі Василевича Владислава, Хомишин Олександри, Драгана Володимира (керівник Гандзій Н.Б.).

Щиро вітаємо переможців із гідним представленням нашої школи у конкурсі!  Дякуємо. Так тримати! Ми гордимося вами!