До уваги випускників 11-х класів!

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО-2019.

Більше тут

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом документів про зарахування учнів до 1 класу 2019-2020 н.р. розпочинається з 01 березня 2019 р.
Детальніше тут.

Ми – з Кобзаревого роду

21/03/2019

У березні традиційно вшановуємо пам'ять геніального пророка, славного сина України Тараса Шевченка.

Слово Кобзаря прозвучало із уст старшокласників, які, приєднавшись до Міжнародного флешмобу «Великий Шевченко», присвяченого 205-річчю від народження поета, передали естафету школярам гімназії №4 м. Бреста. Тарасова поезія лунала й іноземними мовами, які вивчають у школі.

Завдяки проведеним інформаційним годинам учні 9-х класів мали змогу оповісти молодшим друзям про результат пошуково-дослідницьких проектів на тему: « Т. Шевченко і Тернопільщина».  Надихала до творчості вчитель української літератури Мужилівська О.І.

Бібліотечний урок « Возвеличу Малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх Поставлю слово» підготували шевченкознавці 7-В класу і їхній наставник Гандзій Н.Б. Учасники дійства облаштували виставку «Кобзарів» і творів про Тараса Шевченка.

Свої акторські здібності демонстрували юні таланти 6-Б і їхній класний керівник Сагайдак В.З. Шевченківське свято, проведене ними, дало змогу насолодитися красою поезій Кобзаря, зворушило щирістю і правдивістю думок поета.

Тож нехай вічне і віще Тарасове слово допомагає нашим серцям битися в одному ритмі із серцем рідної України.