Наша школа взяла участь в екочеленджі

15/03/2019

Наша школа взяла участь в екочеледжі «Роби це заради майбутнього», у рамках загальноміського проекту «Екологічно сприятливе місто зусиллями громади».

Метою такого проекту є формування екологічної свідомості та культури, виховання особистої відповідальності за стан навколишнього середовища, залучення учнів школи до практичної діяльності щодо вирішення локальних та глобальних проблем.

Учасники шкільного самоврядування «Лідер» зняли мотивуючий відеоролик соціального спрямування та передали естафету Тернопільській Українській гімназії імені І.Франка та Тернопільському навчально-виховному комплексу «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого».