Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа

Вітаємо з перемогою!

28/03/2019

З 21 по 26 березня учениця 11-В класу Тернопільської СШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Олександра Хомишин брала участь у Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій I-FEST-2019 у Тунісі.

Школярка стала переможцем національного конкурсного відбору «ICYS-Україна». Олександра успішно пройшла відбірково-тренувальні збори в дистанційному та очному режимі з жовтня 2018р. до лютого 2019р. Дівчина чотири роки займається  в секції «Експериментальна фізика» обласного відділення Малої академії наук України. На фестивалі в Тунісі представляла наукову роботу «Особливості ефектів поверхневого натягу на інтерфейсі контактна лінза – офтальмологічна рідина». Працювала над нею близько 7 місяців. І завоювала бронзову медаль.

I-FEST-2019 організувала Туніська асоціація майбутнього науки і техніки. Фестиваль проводять щороку для науковців усього світу, а особливо він розрахований на молодь від 14 до 24 років. За рішенням Координаційної Ради міжнародних конкурсних змагань Національного центру «МАН України» до складу команди, яка представляла Україну на I-FEST у 2019р., увійшли переможці національного конкурсного відбору «ICYS-Україна». У фестивалі взяли участь близько 1000 учасників із 32 країн світу.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×