До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Про зміни у керівництві ТСШ №3

11/12/2018

10 грудня 2018 року в актовому залі школи Надія Дмитрівна Будій подякувала педагогічному колективу ТСШ №3 за роки спільної успішної роботи. Вона прийняла виважене рішення піти з роботи з посади директора школи з морально-етичних міркувань. «Переконана, школа і надалі демонструватиме високу якість освіти випускників, виховуватиме справжніх громадян України, розвиватиме їхні творчі здібності, пишатиметься перемогами та досягненнями на олімпіадах і конкурсах усіх рівнів».

Начальник управління освіти і науки ТМР Ольга Петрівна Похиляк висловила вдячність Надії Дмитрівні за те, що так багато зроблено у школі за час її перебування на посаді директора. «Просили Надію Дмитрівну змінити своє рішення, проте вона не погодилася. Тому наказ підписаний, маємо поважати її право», – наголосила начальник управління освіти і науки.

Голова профспілки працівників освіти міста Валентина Миколаївна  Кухар та голова профспілки ТСШ №3 Наталія Євгенівна Єгорова подякували Надії Дмитрівні за роки роботи на освітянській ниві, побажали реалізації усіх планів і задумів.

В.о. директора школи було представлено Світлану Володимирівну Пільгун, яка працювала на посаді заступника  директора з навчально-виховної роботи.