Пільгун Світлана Володимирівна

Пільгун Світлана Володимирівна

Вчитель інформатики
Вчитель математики
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Кваліфікаційна категорія: вища
Педагогічне звання: учитель-методист
Освітній експерт - 2022

Педагогічний стаж - 21 рік

Педагогічне кредо: "Справжній педагог повинен любити те, чому навчає і любити тих, кого навчає".

Науково-методична проблема  «Реалізація компетентнісного підходу на уроках математики та шляхи формування позитивної мотивації до навчальної діяльності через використання інноваційних форм, методів та технологій».

ПРОВІДНА ІДЕЯ ДОСВІДУ: зумовлена зміною провідної освітньої парадигми, важливістю формування в учнів ключових та математичної  компетентностей, як невід’ємного складника загальнолюдської культури, необхідністю впровадження у шкільну практику методики реалізації компетентнісного підходу під час навчання математики, його перспективність, пошук шляхів мотивації учнів навчання математики, використання інноваційних форм, методів та технологій задля розвитку компетенцій сучасного здобувача освіти.

МЕТА ДОСВІДУ:

• спрямування освітнього процесу на розвиток умінь і навичок особистості, що позитивно впливає на мотивацію пізнання і створює умови для розвитку особистості та її самореалізації;
  • застосування здобутих знань у практичних ситуаціях;
  • успішну адаптацію здобувача освіти в соціумі, професійну самореалізацію, формування здібностей до колективної діяльності та самоосвіти;
  • підготовка компетентної особистості, здатної знаходити правильне рішення у конкретних навчальних та життєвих ситуаціях.

Матеріали з досвіду роботи можна переглянути ТУТ.