Ось і закінчилась ще одна зміна літньої мовної школи «Поліглот»

19/06/2019

Ось і закінчилась ще одна зміна літньої мовної школи «Поліглот», яка працює у нашій школі уже п’ятий рік. Відвідували її цього року близько 200 учнів 1-4 класів. Діти мали можливість не тільки в ігровій, цікавій, легкій та доступній формі вивчати англійську, французьку та німецьку мови.

Юні вихованці «Поліглоту» багато подорожували містом: гідропарк Топільче, зоокуточок, парк імені Шевченка, екскурсія «Файне місто Тернопіль».

Діти побували у театрі актора і ляльки, де мали можливість переглянути виставу «Козацькі вітрила», в обласному драматичному театрі імені Тараса Шевченка – казку «Незвичайні пригоди хоробрих козаків», мали цікаві бесіди-зустрічі у дитячій бібліотеці, відвідали етно музей «Спадок», виставку картин у Художньому музеї, Центр Науки Тернополя, повторили правила дорожнього руху із патрульними поліцейськими.

Цікавими для дітей були навіть обіди – кожного дня страви, які готувалися, присвячені кухні тієї чи іншої країни. Так, діти покуштували кулінарні родзинки Італії, Угорщини, Норвегії, Польщі, Болгарії, Франції, Словаччини, Білорусі, Німеччини і, навіть, Мексики.

Закінчила свою роботу літня лінгвістична школа «Поліглот» святковим обідом «від шеф-кухаря» та квестом, у якому, звичайно, перемогла дружба.