Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Випадкова світлина
Оголошення
До уваги!

Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 15

12/09/2019

20 жовтня розпочинає роботу підготовча школа для майбутніх першокласників. Організаційні батьківські збори відбудуться 16 жовтня о 18.00 в актовому залі. Заяви прийматимуться після зборів.

10/09/2019

9-го вересня у рамках освітнього проекту міжнародної просвітницької програми «EXIT tour», у нашій школі пройшли цікаві лекції для учнів 8-х та 9-х класів.

05/09/2019

Другого вересня у Тернопільській спеціалізованій школі №3 відбулася урочиста лінійка на честь одного із головних свят навчального року – Дня знань.

31/08/2019

У перший день навчального року розпочинається дорога у майбутнє для кожного учня. Перший дзвоник – це старт у нових справах, початок підкорення нових вершин у світі знань!

07/08/2019

З метою виявлення та аналізу тенденцій у розвитку якості освіти та створення ефективного освітнього середовища в навчальних закладах м.Тернополя та підготовки до проведення серпневої конференції педагогічних працівників, просимо усіх учасників освітнього процесу дати відповіді на запитання.

24/07/2019

Адміністрація Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов оголошує конкурс для працевлаштування на такі посади: заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня, учитель фізичного виховання, учитель інформатики.

19/06/2019

Відвідували її цього року близько 200 учнів 1-4 класів.

07/06/2019

12 червня об 11.00 в кабінеті 20 відбудеться конкурсний відбір у 3-9 класи !

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×