До уваги батьків майбутніх першокласників!

Адміністрація школи відновлює прийом документів для зарахування в 1 клас. Документи можна подавати щоденно з 10.00 до 14.00 (крім суботи та неділі).

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Про електронну реєстрацію та електронне зарахування дітей до 1 класу 2020-2021 н.р. можна ознайомитися тутДовідку форми 086-1/о дітям у школу видаватиме дільничий педіатр (більше тут).

Вітаємо Вас з Великоднем!

18/04/2020

Дорога шкільна родино!

Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння, нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваше серце наповниться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі.

Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Ваші родини, щирість та добро у взаємини! Зичимо Вам гарного настрою, міцного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.

Веселих свят!
Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!