До уваги батьків майбутніх першокласників!

Адміністрація школи відновлює прийом документів для зарахування в 1 клас. Документи можна подавати щоденно з 10.00 до 14.00 (крім суботи та неділі).

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Про електронну реєстрацію та електронне зарахування дітей до 1 класу 2020-2021 н.р. можна ознайомитися тутДовідку форми 086-1/о дітям у школу видаватиме дільничий педіатр (більше тут).

Зі святом, з Днем вишиванки!

21/05/2020

Вітаємо усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Вишиванка - символ нескорених! Саме вона символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Бажаємо здоров’я, миру, добробуту, Божого благословення вам і вашим родинам! Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.