Наша школа - учасник конкурсу "Феєрія новорічного міста" та переможець конкурсу «Різдвяне диво»

15/01/2020

Щороку з настанням зими у Тернополі стартує міський конкурс «Феєрія новорічного міста», який створює святкову атмосферу для мешканців і гостей міста та дає змогу сповна відчути справжнісінький дух Різдва. Реалізувати власні творчі здібності, вразити оригінальністю і долучитися до спільного оформлення міста  могли всі бажаючі. Не залишилась осторонь і наша шкільна сім’я. Зокрема, взяла участь у конкурсах «Феєрія новорічного міста»  та «Різдвяне диво».

У конкурсі "Феєрія новорічного міста" у номінації  «Настрій дарований серцем»  посіли ІІ місце за креативний підхід щодо створення святкової атмосфери у місті Тернополі, оригінальне оформлення закладу.

А у конкурсі «Різдвяне диво» здобули перемогу, продемонстрували оригінальність та творчий підхід у представленні християнських традицій нашого краю.  Шопку підготували учні 3-В класу (кл. керівник Криса Т.М.).

Міська рада відзначила переможців подяками та грошовими винагородами.

Дякуємо Тарасу Володимировичу Тригуку, Ользі Петрівні Чорній,
Тетяні Михайлівні Крисі, батькам, учням  та всім, хто долучився до створення новорічного настрою!