До уваги батьків "Школи майбутнього першокласника"

У зв'язку з оголошеним карантином з 12 березня 2020 року, заняття у підготовчій школі будуть проводитися після відновлення навчання в закладі.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Про електронну реєстрацію та електронне зарахування дітей до 1 класу 2020-2021 н.р. можна ознайомитися тутДовідку форми 086-1/о дітям у школу видаватиме дільничий педіатр (більше тут).

Вітаємо переможця ІІІ альтернативної психологічної олімпіади "Терапевт власного "Я" " ученицю 9-В класу Мельничук Марту!

20/02/2020

(І місце!)

«Терапевт власного «Я» »-школярі визначають,хто з них краще знає психологію.

19.02.2020р. У ТЗОШ №18 відбувся фінал ||| альтернативної психологічної олімпіади «Терапевт власного «Я» ».

У ньому взяла участь також команда учнів ТСШ №3 під керівництвом практичного психолога Проць Н.Я..

Учні 9-В класу Мельничук Марта та Карпик Тереза стали фіналістами цих незвичних змагань.

Наші учасники-фіналісти показали себе мудрими,оригінальними,креативними,дотепними психотерапевтами власного «Я» та заслужено отримали перемогу (Мельничук Марта- І місце).

За активну участь школярі були нагороджені дипломом,грамотою,сертифікатом та подарунками.