Учні 8-А класу підготували загальношкільний захід «Небесній сотні присвячується…»

28/02/2020

20 лютого 2020 року – роковини кривавих подій на Майдані. Цього дня 6 років тому Україна пережила найтрагічніший етап Революції Гідності. Ми не маємо права забувати про тих, хто віддав найдорожче - життя, аби ми могли жити у новій, вільній та демократичній державі.

У цей день навчання в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов розпочалось з хвилини мовчання. Під час звучання жалобної пісні «Плине кача…» школярі запалили лампадки на згадку про людей, які віддали своє життя за Україну під час Революції Гідності.

У пам’ять Героїв Майдану учні брали  участь в акції «Ангели пам’яті». Спільно з педагогами виготовили паперових ангелів та розвішали їх на деревах.

Також учні 8-А класу (класний керівник Сабат М.Р.) підготували  загальношкільний захід «Небесній сотні присвячується…».

Вічна слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!