Інженерний тиждень у школі пройшов весело та цікаво!

10/03/2020
Інженерія — це бульбашки в шоколаді та американські гірки, лікування складних хвороб та підкорення космосу — процес, під час якого теоретична наука набуває практичного застосування. У цьому переконалися учні нашої школи протягом інженерного тижня.

Щоб зацікавити школярів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу, ми перетворили навчальні кімнати на мейкерські та дослідницькі лабораторії.

З 02 березня до 06 березня учні та вчителі занурилися у світ Інженерії.

Протягом тижня можна було побачити, як функціонують легені, як серце перекачує кров і який вигляд мають молекули ефірних масел.
Уроки геометрії перетворилися на цікаву країну Pop up фігур.

Тут учні мали змогу виготовити руку-маніпулятор, гідравлічний ліфт, реактивний автомобіль, термос марсіанина, механізм підйому підземних вод та багато інших моделей. Формуванню командного духу сприяло проведення командних ігор Cup challeng (побудуй спільно найвищу вежу).

А випробувати на міцність стілець із картону мали бажання не лише учні, а й учителі.

Цілий тиждень у школі панував дух науки. Кожен учасник міг відчути себе дослідником і науковцем у світ інженерії.

Адміністрація школи щиро дякує організаторам «Інженерного тижня» за надані матеріали для проведення такого цікавого пізнавального заходу.

Більше фотографій можна переглянути тут