Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа

Благодійний осінній ярмарок "У колі дружної шкільної родини"

09/10/2019

Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний благодійний ярмарок у Тернопільській спеціалізованій школі №3. Цей рік не став винятком .  Участь у ньому взяли усі класи школи. А смачненького було, як завжди чимало. Це і традиційні українські страви на зразок вареників, пиріжків, канапок, короваїв, і класичні солодкі смаколики – торти, медівники, пироги та сирники, найрізноманітніші види печива, кекси та вафлі, заварні тістечка та пряники.

Були в асортименті і різноманітні фрукти та напої: соки, компоти, узвари і навіть домашній лимонад.

Отже, покуштувати, гарненько поїсти і навіть щось придбати «на потім» могли усі охочі.

До оформлення «експозицій» усі теж підійшли надзвичайно творчо. Кожен стіл відрізнявся і за стилем, і за тематикою, хоча в більшості переважали таки народні мотиви з вишитими рушниками, соняхами, чорнобривцями, калиною.

Цього року приємно вразила активність та креативність батьків і учнів. Класні колективи організували фото-зону для усіх охочих на ярмарку.

Традиційно після таких заходів кошти виділяються на допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, онкохворим, товариству для слабозорих УТОС.

Загалом про те, на що витрачатимуться кошти, буде визначено на засіданні шкільної ради, а звіт про це – оприлюднено на сайті школи.
Як завжди усі дбали і про дотримання норм санітарії та гігієни: усі хто продавав, мали одноразові рукавички, покупки складали юним та дорослим відвідувачам в одноразовий посуд.

Адміністрація школи вдячна усім класним колективам за активну участь у шкільній благодійній ярмарці «У колі дружної шкільної родини».

Більше фотографій доступно тут

 

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×