Терапевт власного Я

13/12/2019

Впродовж трьох днів з 11.12-13.12 у ТКМЦ проходив відбірковий тур альтернативної психологічної  олімпіади «Терапевт власного Я».

У ньому взяла участь також команда учнів ТСШ №3 під керівництвом практичного психолога Проць Н.Я.

Олімпіада має не тільки оригінальну назву «Терапевт власного Я», але й свої особливості.

По-перше, вона-з дисципліни, яку у закладі не вивчають,-психології.

По-друге, вона не перевіряє знання, вона навчає. Навчає спілкуватися з учителями, батьками, ровесниками, друзями, долати конфлікти, перетворювати численні життєві  «мінуси» на «плюси».

Наші учасники: Катрук Антоніна, Козій Богдан, Мельничук Марта, Карпик Тереза, Осів Юлія, Малецька Даяна  показали себе мудрими, оригінальними, креативними та дотепними психотерапевтами власного «Я».