08 листопада у ТСШ №3 відзначили День української писемності та мови.

11/11/2019

08 листопада  у ТСШ №3 відзначили День української писемності та мови. У кожному класі було проведено «мовні забавлянки»  «Мови чарівної голос».

Сагайдак В.З. підготувала літературно-музичну композицію «Рідну мову в дар дали мені батьки».

Учні 10 класу та Мужилівська О.І. провели усний радіодиктант  «Від Нестора Літописця до XXI століття».

Канак В.М. разом з одинацятикласниками організувала  диспут  «Чистота мови – чистота душі».

Петрокушин Р.В. зорганізувала учнів до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та обговорила результати.

Силами біліотекарів було організовано виставку книг «Мова солов’їна».

Класний керівник Стасишин С.Л. організувала та провела разом зі своїми вихованцями, учнями 2-Г класу, барвисте, цікаве, веселе, пізнавальне та незабутнє свято «Мова моя барвінкова», на якому були присутні учні других класів, вчителі, батьки.

У рекреаційному залі батьки учнів 2-Г класу (вч. Стасишин Л.С.) облаштували креативну фотозону в українському стилі, де змогли сфотографуватись усі охочі та організували ярмарок, на якому були представлені національні українські страви. Вареники, деруни, український борщ із грінками та салом, пиріжки, пампушки, різноманітна смачна випічка вабили око усіх відвідувачів ярмарку. Усе дійство відбувалося весело гамірно, навкруги панувала атмосфера доброзичливості.

Свято завершилося проведенням шкільного етапу XX Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика.