Реквізити:
БО "Благодійний Фонд
"КРОК ДО УСПІХУ"
Код ЄДРПОУ 44003990
п/р UA133052990000026006043304834
в КБ «ПРИВАТБАНК»
призначення платежу: благодійні внески
20 жовтня розпочинає роботу підготовча школа для майбутніх першокласників. Організаційні батьківські збори відбудуться 16 жовтня о 18.00 в актовому залі. Заяви прийматимуться після зборів.
9-го вересня у рамках освітнього проекту міжнародної просвітницької програми «EXIT tour», у нашій школі пройшли цікаві лекції для учнів 8-х та 9-х класів.
Другого вересня у Тернопільській спеціалізованій школі №3 відбулася урочиста лінійка на честь одного із головних свят навчального року – Дня знань.
У перший день навчального року розпочинається дорога у майбутнє для кожного учня. Перший дзвоник – це старт у нових справах, початок підкорення нових вершин у світі знань!
З метою виявлення та аналізу тенденцій у розвитку якості освіти та створення ефективного освітнього середовища в навчальних закладах м.Тернополя та підготовки до проведення серпневої конференції педагогічних працівників, просимо усіх учасників освітнього процесу дати відповіді на запитання.
Адміністрація Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов оголошує конкурс для працевлаштування на такі посади: заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня, учитель фізичного виховання, учитель інформатики.
Відвідували її цього року близько 200 учнів 1-4 класів.
12 червня об 11.00 в кабінеті 20 відбудеться конкурсний відбір у 3-9 класи !
Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо