Реквізити:
БО "Благодійний Фонд
"КРОК ДО УСПІХУ"
Код ЄДРПОУ 44003990
п/р UA133052990000026006043304834
в КБ «ПРИВАТБАНК»
призначення платежу: благодійні внески
20 грудня, учні 8-А класу у рамках благодійної акції та за підтримки доброчинного фонду "Добро поруч" відвідали Тернопільський Обласний Спеціалізований Будинок Дитини "Малятко"
Впродовж трьох днів з 11.12-13.12 у ТКМЦ проходив відбірковий тур альтернативної психологічної олімпіади «Терапевт власного Я».
10 грудня 2019 року психологом ТВПУ-4 ім. М.Паращука Кравець О.В. і психологом нашої школи Проць Н.Я. були проведені заняття з елементами тренінгу з метою популяризації робітничих професій з учнями 9-их класів.
У кожному класі було проведено «мовні забавлянки» «Мови чарівної голос».
Адміністрація Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов оголошує конкурс для працевлаштування на таку посаду вчителя фізичної культури.
Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний благодійний ярмарок у Тернопільській спеціалізованій школі №3. Цей рік не став винятком .
У рамках заходів,присвячених святкуванню дня європейських мов у школі, учні 9-Б класу разом зі своїми вчителями (Гелюх Т.П., Слободян Л.О.) організували та провели на території школи англо-німецькомовний квест «We love foreign languages».
Мовний табір FUNCamp- це справжній острівець дружніх стосунків, командної роботи, взаємодопомоги, толерантності, креативності та творчості. Тут можна було потанцювати, поспівати та навіть зайнятись йогою.
Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо