Реквізити:
БО "Благодійний Фонд
"КРОК ДО УСПІХУ"
Код ЄДРПОУ 44003990
п/р UA133052990000026006043304834
в КБ «ПРИВАТБАНК»
призначення платежу: благодійні внески
Вже традиційно управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради, ТКМЦ НОІМ проводиться міський огляд-конкурс «Від Катерини до Водохреща» з метою популяризації автентичних фольклорних дійств, виховання поваги до культурно-мистецької спадщини нації.
Вітаємо наших учнів, які гідно представили рідну школу та продемонстрували високий рівень практичних умінь та навичок під час виконання творчих завдань.
Щороку з настанням зими у Тернополі стартує міський конкурс «Феєрія новорічного міста», який створює святкову атмосферу для мешканців і гостей міста та дає змогу сповна відчути справжнісінький дух Різдва.
Новорічні привітання для учителів, учнів та батьків Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
26 грудня учні 8-Б класу Тернопільської cпеціалізованої школи №3 відвідали Тернопільський обласний комунальний дитячий будинок для дітей шкільного віку.
24 грудня у ТСШ№3 було проведено географічний брейн-ринг “Моя Україна”. Мета заходу - поглибити знання учнів з географії України, навчити працювати у команді, привчати дітей до самостійної і дослідницької діяльності, виховувати почуття патріотизму та гордості за Україну та її досягнення.
Лише завдяки людям, чиї біографії з ними пов’язуться, вони набувають рис, характерів, традицій, наповнюються життям. Саме так можна сказати про Тернопільську спеціалізовану школу №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, 80-літній ювілей якої гучно відсвяткували нещодавно.
9-19 грудня 2019 року на базі Тернопільської загальноосвітньої школи № 26 було проведено Чемпіонат м. Тернополя з баскетболу серед юнаків
Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо