Новини: сторінка 48

10/11/2016

9 листопада 2016 р. у нашій школі відбувся шкільний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. У ньому взяли участь учні 3-4-х класів, котрі стали переможцями класних турів.

10/11/2016

9 листопада 2016 року у ТСШ № 3 відбувся виховний захід серед учнів 2-х класів "Посвята в читачі".

09/11/2016

9 листопада, у День української писемності та мови, у Тернопільській спеціалізованій школі №3 I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов було проведено День рідної мови «Мово рідна, слово рідне…».

08/11/2016

7 листопада у школі відбулась творча зустріч  старшокласників з українським музикантом, вокалістом, піснярем Тарасом Житинським.

08/11/2016

8 жовтня в рамках проекту «Змінимо країну разом» школу відвідала вчитель англійської мови Старобільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням англійської мови, що на Луганщині, Птушка Світлана Володимирівна.

04/11/2016

3 листопада 2016 року відбувся обласний тур фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова", присвячений 100-річчю бою під Лисонею.

02/11/2016

28 жовтня у Тернопільській загальноосвітній школі № 27 відбулись фінальні змагання серед учнів 4-х класів за підтримки Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

31/10/2016

Тернопільських школярів навчали поводитись в екстремальних ситуаціях. 28 жовтня тернопільські рятівники влаштували уявну пожежу, таким чином навчали учнів правил евакуації. Заняття пройшло у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3.