До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Переможці огляду-конкурсу відеоробіт на кращу організацію і проведення фізкультхвилинок - учні 3-Б класу

07/12/2016

06 грудня у школу № 3 завітала Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, Кандидат у майстри спорту із шашок і важкої атлетики, Чемпіонка світу з пауерліфтингу, тренер, громадська діячка ЛІЛІЯ ПРОЦЬ. Вона подякувала нам за те, що школа, а саме учні 3-Б класу під керівництвом  Драган М.М., Булич Л.Р. , долучилися до огляду-конкурсу відеоробіт на кращу організацію і проведення фізкультхвилинок в режимі навчального дня. Лілія Проць вручила учням 3-Б класу кубок за зайняте І місце у конкурсі та солодкий подарунок від ТМ ТЕРа.

Дякуємо Лілії Проць!