Ознайомитися зі ЗВІТОМ про використані кошти (2017 р.) можна тут.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Переможці огляду-конкурсу відеоробіт на кращу організацію і проведення фізкультхвилинок - учні 3-Б класу

07/12/2016

06 грудня у школу № 3 завітала Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, Кандидат у майстри спорту із шашок і важкої атлетики, Чемпіонка світу з пауерліфтингу, тренер, громадська діячка ЛІЛІЯ ПРОЦЬ. Вона подякувала нам за те, що школа, а саме учні 3-Б класу під керівництвом  Драган М.М., Булич Л.Р. , долучилися до огляду-конкурсу відеоробіт на кращу організацію і проведення фізкультхвилинок в режимі навчального дня. Лілія Проць вручила учням 3-Б класу кубок за зайняте І місце у конкурсі та солодкий подарунок від ТМ ТЕРа.

Дякуємо Лілії Проць!